STRONA OBIEKTU STROPNICA została wyłączona
za chwile nastąpi przekierowanie na strone główną serwisu
STROPNICA - Karpacz

 STROPNICA
Adres: 58-540 Karpacz,
Partyzantów 3

Tel.: +48.757619285
Tel. +48.694054375
Ceny: od 30
OPIS
Zapraszamy na najlepszy wypoczynek w Karpaczu!

Stropnica położona jest na wysokości 830 m n.p.m. w najbardziej malowniczej części Karpacza z widokiem na panoramę Karkonoszy. W pobliżu znajduje się słynna Świątynia Wang (zabytek klasy zerowej) z przełomu XII/XIII w. przywieziona z miejscowości Vang nad jeziorem Vangsmjosen w południowej Norwegii. Dogodna lokalizacja Stropnicy na obrzeżach Karkonoskiego Parku Narodowego w sąsiedztwie malowniczych szlaków turystycznych, jak również bliskość najwyższego szczytu Karkonoszy Śnieżki (1603 m n.p.m.) sprawiają, że Stropnica jest idealnym miejscem do aktywnego wypoczynku. Warunki ekologiczne i specyficzny mikroklimat gwarantują dużą skuteczność w leczeniu górnych dróg oddechowych i alergii u dzieci.
Blisko usytuowane przejścia graniczne w Jakuszycach, Lubawce i na Przełęczy Okraj umożliwiają zorganizowanie pieszych lub samochodowych wycieczek do Czech i Niemiec. Jednak tylko na zwiedzenie i zobaczenie wszystkich atrakcji w okolicy może zabraknąć czasu.
Zapraszamy do Stropnicy przez cały rok i zapoznania się z wszystkimi atrakcjami  Karpacza.

Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę (WC, umywalka, prysznic, przedmioty do mycia), balkony z widokiem na panoramę Karkonoszy i Śnieżkę.
Do dyspozycji Gości sala wielofunkcyjna (szkoleniowo/rekreacyjna), bar, parking zewnętrzny, grill.

Bardzo dobre przygotowanie hotelu umożliwia zaspokojenie potrzeb każdego klienta. Mamy przygotowane oferty indywidualne i zbiorowe dla grup podróżnych, młodzieżowych i klas szkolnych. Oferta hotelu jest także idealna dla aranżacji kameralnych, spotkań klubowych czy konferencji i seminariów.

Stropnica dzięki dogodnemu położeniu w pobliżu wyciągów narciarskich jest wymarzonym miejscem dla amatorów białego szaleństwa. Posiadamy własną wypożyczalnię sprzętu zimowego oraz instruktora do nauki jazdy na nartach (zniżki dla naszych Gości)

WYPOSAŻENIE i ATRAKCJE
ODLEGŁOŚCI
  • Kościółek Wang ok 400m.
  • Trasa biegowa ok 100m.
  • Wyciąg narciarski ok 300m, na Kopę1000m
CENNIK

od 60 zł z wyżywieniem (śniadanie, obiadokolacja)

PROMOCJA Zapraszamy na najlepszy wypoczynek w Karpaczu!
STRONA WWW Więcej informacji na stronach www.stropnica.wkarpaczu.pl

.:: MENU ::.

OFERTA i CENNIK
GALERIA
LOKALIZACJA
ZAPYTAJ / REZERWUJ

DANE OBIEKTU
ilość miejsc 53
apartamenty x
typu studio x
POKOJE
1 os. x
2 os. x
3 os. x
4 os. x
5 os. i większe x

jesteś 297455 gościem